spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Adnan Daci na lë pa fjalë, tregon se me kë nga estrada nuk flet më

Adnan Daci ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth karrierës së tij e po ashtu hapi zemrën, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar u sfidua me disa pyetje pikante.

Me kë nga estrada i ka prishur punët?

Për këto dhe të tjera detaje mund t’i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news