spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

I’a përmendin Karim, reagimi i Mozzik na lë pa frymë

Mozzik dhe Loredana tanimë janë ndarë.

Ata kanë një vajzë por kjo nuk i ka ndaluar që ish-çifti ta vazhdojnë jetën, shkruan nzoom.biz.

Reperi duket se është i lumtur në lidhjen e re që akoma nuk e bëri publike.

Në anën tjetër, Loredana dhe futbollisti gjerman Karim Adeyemi po e shijojnë romancën.

E, për këtë gjë edhe Mozzik i ka dy fjalë kur u pyet për partnerin e ri të Lorit.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news