spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

U operua në zemër dhe kaloi momente tmerri, ndiqni rrëfimin ekskluziv të Berkanit

Berkan ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai u rikthye me një rrëfim ekskluziv për jetën private, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari nga Maqedonia mes tjerash zbuloi që e kaloi një operacion të vështirë në zemër.

Ndiqni intervistën e plotë dhe kuptoni se si ka shkuar krejt kjo histori rrënqethëse e artistit të mirënjohur shqiptar. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news