spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Miq në jetë, partnerë në biznes! ‘Latta’ dhe ‘Shenolli’ bëhen bashkë për një risi në kryeqytet

Janë dy miq të pandashëm.

Ata i bashkon edhe profesioni, shkruan nzoom.biz.

Flitet për Arjanit Hoti dhe Agan Asllani ku dyshja janë bërë edhe partnerë në biznes.

Të ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli aktorët e njohur zbuluan shumë nga karriera e tyre dhe jeta private.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news