spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Hyrja e Edonës shkaktoi polemika, ja reagimi epik i Monikës

Po vazhdon të na befasojnë me personazhe karizmatike.

‘Big Brother Vip Kosova’ erdhi me sezonën e dytë, shkruan nzoom.biz.

Pjesë e kësaj aventure televizive u bë edhe Edona James dhe kjo gjë shkaktoi tensione të shumta.

Ky ishte reagimi epik i Monikës e për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni spektaklin. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news