spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Anita: Bleros i ka rënë fama dhe po e përjeton keq

Spektakli i radhës i ‘BBVK’ po qëndron tek Blero.

Konkurrentët i janë vërsulur këngëtarit kosovar, shkruan nzoom.biz.

Ai thotë se këtë lojë po e zhvillon për eksperiencë e jo për ta fituar.

Opinionistët e kritikuan rëndë për këtë duke u shprehur se të gjithë artistët janë aty për një qëllim, fitimin e 200 mijë euro.

Anita Haradinaj mendon se Bleros i ka rënë fama dhe po e përjeton keq. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news