spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Alba vazhdon ta refuzojë, Lumbardhi qan me dënesë

Alba dhe Lumbardhi kanë hyrë brenda si çift.

Por, jo në realitet sepse dyshja as nuk kanë qenë të njohur, njofton nzoom.biz.

Që nga momenti kur ajo u fut brenda në ‘Big Brother Vip Kosova’, ai krijoi simpati ndaj saj.

Bukuroshja nga Shkodra u shpreh se Bardhin e sheh vetëm si shok teksa u pa tejet e afruar me Azemin.

Edhe ky i fundit ka zbuluar se e pëlqen Albanën.

Lumbardhi në anën tjetër, nuk po e pranon këtë realitet dhe në mëngjesin e sotëm doli në oborr e qau me dënesë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news