spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Fisnik Syla konfirmon lidhjen e re, publikoi unazën e fejesës

Fisnik Syla gjendet shpesh në krye të mediave rozë.

Ai diskutohet për jetën luksoze që bën, shkruan nzoom.biz.

Por, këtë herë e kemi një tjetër informacion për te.

Fisniku e ka bërë publike lidhjen e re, ku në videon e mëposhtme shihet një dorë femre.

Ajo që ra në sy është unaza luksoze që ai i’a bleu.

n’ZOOM nga burime të sigurta ka mësuar se vajza në fjalë ka famë dhe e njohim të gjithë. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news