spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Eli Malaj: Muzikën e bëj për qejf, jo veç për lekë

Eli Malaj ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli për angazhimet momentale por jo vetëm.

Këngëtarja e njohur nga Shkodra u shpreh se muzika e ditëve të sotme bëhet për përfitime e jo për pasion.

Kë thumboi ajo dhe si është situata me mbrëmjet muzikore?

Storia e plotë ju pret në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news