spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Më në fund! Qeqa në lidhje dashurie dhe zbulon partnerin?

Qeqa Krelani është një gazetare e zonja e sektorit të sportit.

Pjesë e shumë paneleve ku nuk i përton debateve, shkruan nzoom.biz.

E ftuar në n’ZOOM me Albina Zeneli, ajo u përball me pyetjet pikante të emisionit.

Gazetarja e ka sfiduar edhe me tema rreth dashurisë.

Ndiqni intervistën e plotë e mësoni se kush na qenka partneri i saj që i’a vodhi zemrën. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news