spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Skandaloze: Edonës i dalin fotot nudo, ja puna që bënte në Gjermani

Javën e kaluar doli e preferuara e publikut.

Edona James pasohej nga Blero dhe Gani Gërmia, njofton nzoom.biz.

Por, si duket sonte situata do të ndryshojë dhe Blerando kryeson listën.

Sidoqoftë, të shumta janë shkrimet rozë që dolën për jetën e disa banorëve të ‘Big Brother Vip Kosova’.

n’ZOOM në episodën e fundit ju njeh me të kaluarën e errët të Edona James që pak persona e kanë ditur.

Kuptoni se ku ka punuar ajo para se të kthehej në Kosovë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news