spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

E papritur! Këta janë të nominuarit e javës

Po afrohet fundi i spektaklit të radhës.

Pas pak nisin edhe nominimet, shkruan nzoom.biz.

Linda, Ledi dhe Monika kanë qenë më pak të preferuarit e publikut të cilët dolën direkt në nominim.

3 emrave ju shtohen edhe: Santiana, Meti, Ylli dhe Gani Gërmia. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news