spot_img
7.5 C
Pristina
02/03/2024

Kërkoi të largohet nga ‘BBVK’, publiku eleminon Azemin

Sonte po vazhdojnë debatet mes banorëve.

E filluan me Shqipen dhe Gani Gërminë dhe e vazhduan me Azemin dhe  Bucin, shkruan nzoom.biz.

Agravohet situata, Azemi dhe Buci debatojnë me tone të larta

Gjatë kësaj jave ishin 7 banorë në televotim; Alba, Azemi, Blero, Blerando, Besi, Buci dhe Kader.

Azem Gagica u largua sonte. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news