spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Dafina e nis vitin me minus një mike, ja me kë i prishi punët ajo

Dafina Zeqiri njihet si një këngëtare që ka thyer rekorde të ndryshme.

Kohëve të fundit ajo hasi në probleme me ish-bashkëpunëtoret e saj, shkruan nzoom.biz.

Artistja e njohur kosovare ka bashkuar forcat me Taynën, Yaninën e disa të tjerë por i ka prishur punët me to.

n’ZOOM ju ka sjell një përmbledhje në lidhje me këtë temë.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news