spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

S’po ka fat në dashuri, Fjolla ndahet edhe nga partneri i ri?

Fjolla Morina u largua pak nga vëmendja mediatike.

Ajo ka vendosur që të qëndrojë në qetësi duke e stabilizuar gjendjen që e kaloi, shkruan nzoom.biz.

Ekskluzive: Pas gjendjes së rënduar psiqike, Fjollën e mbyllin në spital

Me tu rikthyer në rrjetet sociale, këngëtarja kosovare publikoi disa fotografi ku na njoftoi se është e lumtur me jetën private dhe me partnerin e ri.

Por, kjo situatë nuk zgjati shumë dhe ajo largoi të gjitha imazhet në Instagram.

Detajet e hollësishme ju sjell inserti i mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news