spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

n’ZOOM Caffe, muzikë dhe ambient mahnitës me ushqim të shijshëm cilësor

Edhe pak ditë na ndajnë nga Fitër Bajrami.

Këto festa secili ka dëshirë t’i kalojnë pranë gjirit familjar apo rrethit shoqëror, shkruan nzoom.biz.

Shijoni një mëngjes fantastik dhe bisedë të mirë me personat e zemrës.

Kryeqyteti i bukur, Prishtina e ka n’ZOOM Caffe, një ambient me pamje mahnitëse ku përvec argëtimit ushqimi është ai që e dallon këtë lounge nga të tjerët.

n’ZOOM Caffe organizon po ashtu ahengje të ndryshme ku keni mundësi të kaloni çaste të bukura me miq e dashamir.

Për nder të Fitër Bajramit, ky lokal ju fton të festoni nën titujt e bukur dhe zërin magjik të Sabi Bekteshi dhe grupit të tij.

Për rezervime mund të kontaktoni në: 045 14 14 04📞

Për këto dhe detaje tjera të këtij biznesi ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news