spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Dilema mbaroi! Pushimet 2024 kanë një emër, Lubjana Hotel

Po vjen maji me befasi të shumta.

Kanë filluar rezervimet për pushimet verore të 2024-ës, shkruan nzoom.biz.

I pozicionuar 7 km nga Durrësi, vetëm 50 m nga plazhi e bën Lubjana Hotel një ndër vendet më të preferuara nga turistët.

n’ZOOM në vazhdim ju njeh me Emilian Isaj, themelues dhe pronar i këtij hoteli.

Ai ka ndarë me shikuesit një histori suksesi se si e ka ndërtuar krejt këtë punë.

Lubjana Hotel ju pret për pushime të paharruara.

Kur vendosim të kalojmë pushimet në një hotel, rëndësi të madhe i kushtojmë ushqimit.

Gastronomia është arti i kombinimit të shijeve për të krijuar një përvojë që prek të gjitha shqisat.

Shikoni pak nga gatimet e shijshme dhe unike të Hotel Lubjana.

 

 

(Artikull sponzorizues)

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news