spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Detajet e koncertit ‘AlphaShow III’, Noizy i gatshëm për ‘me kall’

27 qershori do të jetë një datë e veçantë për të.

Bëhet fjalë për Noizyn i cili e ka gati Alpha III, njofton nzoom.biz.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju ka sjell një përmbledhje në lidhje me përgatitjet e koncertit madhështor që pritet të mbahet në stadiumin ‘Air Albania’.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news