spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Fero rikthehet dhe bashkëpunon me Rinën?

Fero ishte një reper i dashur nga publiku.

Por, kohëve të fundit u tërhoq nga muzika, shkruan nzoom.biz.

Këtë njoftim e bëri vetë ai teksa tregoi se arsyeja ishte feja dhe praktikimi i islamit.

Vendimi duket se nuk ishte edhe aq bindës ngase aludohet se ai po rikthehet përsëri në profesionin e vjetër që e bën me pasion.

n’ZOOM ju sjell detajet ekskuzive.

LAJMET E FUNDIT
Related news