spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Kush mendoni se del sonte nga ‘Big Brother Vip Kosova’?

Gara ka filluar të bëhet e fortë brenda ‘Big Brother Vip Kosova’.

Një banor pritet të largohet nga gara duke hequr përfundimisht dorë nga 200 mijë euro, shkruan nzoom.biz.

Getinjo la lojën dhe Gjon Karrica në anën tjetër gjendet në spital për shkak të një sulmi epileptik.

Sonte në spektaklin e radhës do të ketë një eleminim e të nominuar janë: Andi, Arta, Fisi, Gresa, Gjoni, Mbresa dhe Stresi. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news