spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Lajmi i papritur tmerron banorët e ‘BBVA’

Sonte është spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Banorët janë duke diskutuar për debatet e javës që po e lëmë pas, shkruan nzoom.biz.

Gjatë këtyre ditëve, disa konkurrentë i kanë thyer rregullat e ‘Vëllaut të Madh’ dhe si pasojë e kësaj ka pësuar edhe dënimi.

Shifra e çmimit të madh nga 100 mijë, ra në 94 mijë dhe banorët nuk e kanë pritur mirë këtë informacion. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news