spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Nuk e prisnim! Ja reagimi i Mikelës pas ndodhive të fundit brenda shtëpisë

Mikela ishte banorja e fundit që u eleminua nga gara në ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Ajo e la lojën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja shqiptare po e përcjell nga shtëpia këtë Reality Show e madje i ka preferencat e saj personale.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM në edicionin festiv ka trajtuar temën e ndarjeve dhe bashkimeve të çifteve për vitin që e kemi lënë pas.

Detajet ju sjell storia e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news