spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Zhaklina e ‘Bigut’ flet për finalen dhe zhgënjimet që i pati nga Olta

Zhaklina Gjolla ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ajo ka rrëfyer të pathënat nga aventura e ‘Big Brother Vip Albania 2’, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja shqiptare po ashtu ka treguar pak nga emocionet që i ka përjetuar pas daljes nga sht më e famshme në Shqipëri.

Ekskluzivisht për n’ZOOM, gazetarja e guximshme i thotë publikisht ato që i mendon për Olta Gixhari me të cilën i pati disa mosmarrëveshje brenda në garë.

Kë sheh Zhaklina në finale dhe kush e ka zhgënjyer atë?

Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news