spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Jo jo opinionist, Vedati është banori më i ri i ‘BBVK’

Anita dhe Vedati ishin opinionistët e kësaj episode të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ky i fundit pëlqehet tejmase për humorin e tij, shkruan nzoom.biz.

Aktori Bajrami u bë gjoja se do të jetë opinionist e në fakt arsye e tij qenka krejt tjetër.

Vedati do të bëhet pjesë e garës së madhe të ‘BBVK’ për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Për më shumë ndiqni spektaklin e 15-të me radhë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news