spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Ky banor u largua sonte nga ‘Big Brother Vip Kosova’

Sonte pati një televotim brenda banorëve në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Konkurrentët ishin në rrezik për eleminim, shkruan nzoom.biz.

Në këtë edicion i cili është i 15-të pati një banor që u largua.

Bëhet fjalë për Ganja që e la lojën dhe çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Për më shumë ndiqni spektaklin e radhës dhe mësoni të rejat. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news