spot_img
7.7 C
Pristina
02/03/2024

Vedati, opinionisti i ri i ‘Big Brother Vip Kosova’

Olti Curri dhe Afërdita Paqarada ishin opinionistët e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Kjo e fundit e la këtë karrige javën që po e lëmë pas, shkruan nzoom.biz.

Por, sonte me spektaklin e 15-të erdhën zëvendësimet e që bëhet fjalë për Anita Haradinaj dhe Vedat Bajrami.

Prezantuesja dhe humoristi i njohur kosovar po japin mendimet e tyre në lidhje me lojën e banorëve në ‘Big Brother Vip Kosova’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news