spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

‘Nuk të shoh as nga jashtë, lëre më nga brenda’, ish-banorja i’a përplas të vërtetën Oltës

Olta Gixhari është konkurrente brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania 2’.

E, me tu bërë pjesë e lojës, ajo i filloi ngacmimet e para dhe ishte pikërisht Zhaklina Gjolla e cila i duroi disa gjeste të saj.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, gazetarja shqiptare u shpreh se u gëzua që të paktën aktorja nuk pati asgjë personale me të.

Për më shumë detaje ndiqni intervistën e plotë të Zhakit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news