spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Dasma po vjen! Foto që ngjalli dyshime se Beniada dhe vëllau i Arbërit po martohen

Dyshimet për lidhjen e tyre u bë shumë e madhe në mediat rozë.

E kemi fjalën për Beniadën dhe Blertin, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit është vëllau i opinionistit të ‘Big Brother Vip Albania’, Arbër Hajdari.

Portalet kanë aluduar për një romancë mes tyre duke nxitur dyshime për postimet në vendet e njëjta nga dy personazhet e njohura të showbizit shqiptar.

E, sapo ta shikoni këtë foto do mendoni se dasma e madhe po vjen në 2023.

Shihni dhe gjykoni ju vetë. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news