spot_img
10.7 C
Pristina
21/03/2023

A është Efi ushtarja e Luizit?

Efi dhe Olta janë ballafaquar në Prime e kaluar.

Por, vajzat akoma kanë keqkuptime dhe Arbana i përballi edhe sonte, shkruan nzoom.biz.

Banorët janë ndarë në dy grupe e po diskutojnë për problemet brenda shtëpisë.

A po kryqëzohet Efi se po i shkon pas lojës së konkurrentit tjetër, Luiz Ejlli. /nzoom.biz/

 

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news