spot_img
9.7 C
Pristina
20/03/2023

‘Heki ato kime n’ftyr’, Jonida bëhet për ‘pesë pare’ nga komentuesit

Jonida Vokshi është prezantuese e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo dhe Alaudin Hamiti kanë shkëlqyer mbrëmë në spektaklin e radhës, shkruan nzoom.biz.

Por, me të mbaruar ky Prime Jonida ka publikuar edhe disa fotografi të look-ut të saj.

Prezantuesja e njohur shqiptare u kryqëzua me komente të shumta mbi qimet në fytyrë.

Shikoni dhe ju e vlerësoni vetë. /nzoom.biz/

 

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news