spot_img
11.6 C
Pristina
28/05/2024

Kiara e kërkoi publikisht hyrjen e Butrintit

Kiara Tito është banore në ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Ajo dhe Luiz Ejlli po i shijojnë momentet më të mira brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Por, prezantuesja shqiptare si duket mendët ende po i mban tek e kaluara e saj.

Kiara dhe Butrint Imeri ishin në një lidhje dashurie dhe mes rreshtas banorja Tito po e kërkon që ta ketë brenda këtij Reality Show. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news