spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Tani nuk flasin, zbulohet marrëdhënia e Andit dhe Melisës jashtë shtëpisë

Spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’ po vazhdon.

Nga gara sonte u eleminua Gresa, shkruan nzoom.biz.

Por, anash nuk kanë mbetur as hyrjet e reja.

Këngëtarja Melisa Lleshi u bë pjesë e shtëpisë më të famshme të momentit.

Kjo e fundit nuk i ka raportet e mira me Andi Artani i cili po e shijon njohjen me Gresën.

Se si do të rrjedhë kjo ngjarje e kuptoni ditëve në vazhdim. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news