spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Anita mbron Julin, Olti favorizon dhe arsyeton ofendimet e Vivit

Sonte është spektakli i 17-të me radhë.

Alaudini dhe Jonida janë duke diskutuar debatet e shumta që kanë ndodhur brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Në këtë Prime po akuzohet Juliana Nura e cila është konkurrentja që sulmohet më së shumti.

Spektakli po merr rrjedhën e kronologjisë të tillë që as opinionistët nuk po pajtohen.

Derisa Anita Haradinaj mbron Julin, Olti Curri e arsyeton Vivien. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news