spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Jasmin akuzon Andin: Po tregon vetëm gënjeshtra

Andi dhe Atdheu nuk i kanë raportet mirë e madje nuk flasin mes vete.

Ky i fundit po shihet pranë Julit duke përjetuar edhe momente intime me të, shkruan nzoom.biz.

Por, publikut i ka rënë në sy se djelmoshat, njëri nga Gjakova e tjetri nga Peja nuk flasin për shkak të një ish-konkurrente nga “Për’puthen”.

Andi e ka treguar versionin e tij kurse Atdheu e ka akuzuar atë se ka qëndruar i afërt me ish-in e tij, Sarën.

I menjëhershëm ishte reagimi i ish-partneres së Andi Artanit, Jasmin Kadriu.

Ajo e ka quajtur banorin kosovar gënjeshtar. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news