spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Më në fund! Vedati i kapet keq Stresit, ja arsyet e debatit të tyre

Po vazhdon të mbahet spektakli i radhës.

Debatet e shumta e me tone të larta po irritojnë opinionistët, shkruan nzoom.biz.

Në qendër të vëmendjes ishte Stresi duke diskutuar me Julin, por kjo e fundit nuk lëshon pe.

Reperi nga Tropoja po acarohet dhe shpesh del nga vetja e nuk e dëgjon askënd.

Në anën tjetër, Vedat Bajrami ka ndërhyrë në debatin e Stresit, në momentin kur ai e zbuloi se ish-partnerja e tij Kejsi vuan nga dy tumor në kokë.

Aktori i mirënjohur nuk pajtohet me mendimet e Stresit dhe sipas Vedatit nëse ish-gruaja e tij është keq me shëndet nuk është dashur të futet në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news