spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Bjordi apo Efi? Ja kush u largua sonte nga ‘BBVA’

Po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes lidhja e Luizit dhe Kiarës.

Zhaklina po jep mendime për lojën e secilit banor, njëri prej tyre sonte e la shtëpinë, njofton nzoom.biz.

Të nominuarit e kësaj nate ishin: Armaldo, Bjordi, Efi dhe Tea.

E, banori që u largua nga ‘Big Brother Vip Albania 2’, është Bjordi.

Mbetet të shihet se a do ta ketë fatin e biletës kthyese. /nzoom.biz/ 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news