spot_img
9.8 C
Pristina
25/03/2023

Diola i hedh poshtë dyshimet për Xhonatan, ja deklarata e fortë e saj

Tani diskutimi kaloi për Diolën.

Banorët mendojnë se ajo dhe Xhonatan po pëlqehen, shkruan nzoom.biz.

Diola Dosti i hodhi poshtë dyshimet se mes saj dhe konkurrentit po lind një pëlqim dhe pritet të zhvillohet një romancë.

Për më shumë ndiqni spektaklin e natës së sontme. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news