spot_img
3.5 C
Pristina
02/04/2023

Puthja e famshme e Luizit dhe Kiarës, a e patë reagimin e çuditshëm të prezantueses?

Një ndër çiftet më të njohura të showbizit shqiptar.

E kemi fjalën për Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit më në fund e lejoi që këngëtari ta puth në dasmën e realizuar brenda shtëpisë.

Në ‘Big Brother Vip Albania 2’ kamera i filmoi edhe disa detaje të çuditshme të prezantueses.

Ndiqni disa detaje nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news