spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Stresi nuk ka të ndalur, ja çka i ndodhi pas debatit të ashpër me Julin

Stresi është banori që po diskutohet tejmase nga publiku.

Brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’, reperi nuk po pëlqehet edhe aq me konkurrentët tjerë, shkruan nzoom.biz.

Artisti i njohur nga Tropoja, po debaton shumë ashpër me Juliana Nura.

Kjo e fundit nuk po e toleron sjelljen jo të mirë nga Stresi i cili gjatë gjithë kohës ofendon dhe nuk ka qasje si duhet ndaj gjinisë femërore.

Për më shumë ndiqni storien e realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news