spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Melisa VS. Juli – Debati për qumështin e sojës merr kthesë tjetër

Tani po diskutohet tema e Melisa Lleshi dhe Juliana Nura.

Banorja e re e cila erdhi vetëm qe 1 javë ka hyrë në një temë për qumështin e sojës, shkruan nzoom.biz.

Melisa është ndjerë keq me shëndet dhe ka akuzuar Julin që ka ngrënë gjë tjetër.

Për më shumë ndiqni këtë debat ani pse ai mori kthesë tjetër. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news