spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Ekskluzive: Zbulohet lidhja familjare e Julit dhe Vedatit

Sonte është spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Do të diskutohen dinamikat e këtyre ditëve, shkruan nzoom.biz.

Mbrëmë ishte darka e 6 të nominuarve të cilët i’u përgjigjen pyetjeve interesante.

Vedati e mori rolin e prezantuesit e madje në disa momente foli për konkurrentët brenda shtëpisë.

Por, sot do ju sjellim një informacion mjaft unik.

n’ZOOM ka mësuar lidhjen familjare të aktorit kosovar me Juliana Nura.

Kjo e fundit e ka kushërirë gruan e vëllaut të Vedatit, pra kunata e aktorit është e martuar me familjaren e Julit dhe për këtë arsye humoristi i njohur mban anën e banores Nura.

Mbetet të shihet se kush do ta lë sonte shtëpinë duke hequr dorë nga 200 mijë euro. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news