spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Dea postoi një foto me zjarrin e djegur, personi që mban Instagramin i bie pishman dhe…

Po vazhdon spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Në këtë Prime pati një eleminim e që ishte dalja e Xhonatan, njofton nzoom.biz.

Por, produksioni ka vendosur që të ketë edhe një televotim.

Dea Michelle ishte fituese e një sfide e nga kjo gjë e që mori të drejtën ta nominojë Efin, Luizin dhe Kiarën.

Banorja shqiptare sapo publikoi një fotografi ku shihet para një makine të djegur me titull ‘Piromane’ e pastaj menjëherë e ka fshirë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news