spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Kiara në gjendje të keqe, refuzon të komentojë ngjarjet e shtëpisë

Spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’ ka nisur me provën e javës.

Po diskutohet tema e Maestros, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për urinimin e tij dhe të Luizit, moment ky që e acaroi Valbona Memën.

Por, edhe Kiara Tito u mërzit me këtë gjest të djemve dhe Arbana e pyeti për mendimin e saj dhe ajo refuzoi të flas. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news