spot_img
5.2 C
Pristina
21/02/2024

Prova e javës fut në problem Maestron me Bonën

Sapo ka filluar spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Me të nisur u diskutua prova e javës, shkruan nzoom.biz.

Kjo lojë e ka futur në konflikt Armaldon dhe Valbonën.

Këngëtarja Mema i ulëriti me të bërtitura duke e akuzuar Maestron për urinimin afër saj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news