spot_img
16.4 C
Pristina
31/03/2023

Urinoi në sy të miliona shqiptarëve, Maestro shahet dhe ofendohet

Spektakli ka nisur me pamjet nga prova e javës.

Mastro është përsëri në krye të vëmendjes për gjestin që bëri, shkruan nzoom.biz.

Ai ka urinuar në një qosh derisa ishte duke u munduar të jetë fitues i buxhetit.

Në anën tjetër, Amos, Kiara dhe Kristo po degradohen duke mos u pajtuar me veprimin e Armaldos që sipas tyre nuk ishte korrekt.

Për më shumë ndiqni Prime-n e radhës. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news