spot_img
10.7 C
Pristina
21/03/2023

Efi flet menjëherë pas eleminimit, për çka po e akuzon motrën e Oltës?

Efi ishte banorja e radhës që mbrëmë u eleminua.

Ajo bashkë me Kiarën e Luizin u nominuan nga Dea Michelle, shkruan nzoom.biz.

Sot në emisionin që Top Channel e realizon me banorët që ikin nga gara, ishte Efi dhe Beniada.

E eleminuara nuk u përmbajt dhe foli me motrën e Oltës, Gerta Gixhari.

Ndiqni videon dhe dëgjoni diskutimin e tyre. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news