spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Olta pas largimit të Efit: E dënoi publiku për dhunën që më bëri

Efi ishte e eleminuara e natës së mbrëmshme.

Ajo ishte në nomimin bashkë me Luizin dhe Kiarën, shkruan nzoom.biz.

Ka zëra që thonë se Olta ka bërë një ndërhyrje tek dhoma e rrëfimit duke kërkuar që Efi të largohet sepse sipas saj ofendimet i ka tejet të rënda.

E, pas Prime-s, banorja Gixhari u shpreh se publiku e ka dënuar atë për dhunën që i’a ka bërë këto ditë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news