spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Vjen reagimi i Efit pas eleminimit: Ndodhi një keqkuptim

Nga përballja Kiara-Luiz-Efi kjo e fundit doli nga shtëpia sonte.

Në spektaklin e radhës të ‘Big Brother Vip Albania 2’, ndodhën shumë të papritura, njofton nzoom.biz.

Publiku nuk e votoi mjaftueshëm bukuroshen shqiptare dhe si pasojë e kësaj ajo hoqi dorë nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh.

Me tu larguar nga gara, ish-banori Ronald Sharka realizoi një video me të eleminuaren.

Ndiqni se çka thotë Efi për këtë situatë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news