spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Dafina: Kur e shoh Xhulin më vjen turp që jam femër

Po vazhdojnë diskutimet për bisedat që janë zhvilluar në shtëpi gjatë këtyre ditëve.

Pjesë e tyre tani janë Juli dhe Dafina, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit nisi të debatojë për polemikat brenda shtëpisë më të famshme në këtë Reality Show.

Juliana po kryqëzohet nga konkurrentët e ‘BBVK’ dhe këngëtarja Dauti u acarua kur Juli i’a përmendi fëmijët e saj.

Ajo i tha Nurës se është shumë e ulët në karakter dhe i vjen turp nga sjellja e banorës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news