spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Stresi dorëzohet, përlotet dhe e përqafon Julin

Po vazhdon të mbahet spektakli i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ky Reality Show po shkon drejt fundit por debatet nuk kanë të ndalur, shkruan nzoom.biz.

Në qendër të vëmendjes është akoma Stresi dhe Juliana.

Kjo e fundit u emocionua në dhomën e rrëfimit dhe u përlot teksa u përqafua me reperin shqiptar.

Si duket Stresi po dorëzohet e po i’a lë vendin e parë Julit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news